• Členské pre školský rok 2020/2021

Od septembra 2014 škola prostredníctvom občianskeho združenia „Združenie rodičov a priateľov EGT Tisovec“ (ďalej len ZRaP EGT) vyberá členské.

Poslaním občianskeho združenia ZRaP EGT je podpora vyučovacieho procesu, rozvoj školy a jej aktivít s cieľom zlepšiť vedomostný, duchovný aj telesný rozvoj žiakov. Členmi združenia sa stávajú všetci rodičia a iní zákonní zástupcovia, ktorých deti sú riadnymi žiakmi Evanjelického gymnázia.

Výška členského pre školský rok 2020/2021 je stanovená pre všetkých žiakov vo výške 150,00 €. Výnimku tvoria žiaci študujúci v zahraničí, kde ja výška členského stanovená na  50,00 € za celý školský rok.

Členské je možné uhradiť najneskôr do 30. 09. 2020 v hotovosti do pokladne ZRaP EGT na sekretariáte školy alebo na bežný účet vedený v SLSP, a.s.

Zákonný zástupcovia žiakov majú možnosť zaplatiť členské aj zriadením trvalého príkazu na sumu 75,00 € polročne, prípadne 15,00 € mesačne.

Pokyny k platbe:
        IBAN: SK46 0900 0000 0003 8128 1052
        KS: 0558
        VS: rodné číslo žiaka (bez lomítka),
        ŠS: školský rok, za ktorý sa platí členské (bez oddeľovača medzi jednotlivými rokmi),
        poznámka resp. doplňujúce údaje: meno a priezvisko žiaka + trieda

Dôležité informácie:

Oficiálny názov: Združenie rodičov a priateľov EGT Tisovec (skratka ZRaP EGT)

IČO: 37 89 47 06

Adresa: Jesenského 836, 980 61  Tisovec

Štatutárny orgán: PhDr. Sylvia Kurtíková, predsedníčka Rodičovskej rady ZRaP EGT

Na stiahnutie