• Team building

• Kurz pre našich prvákov

Team building sa bude konať v Tisovci a v jeho okolí v čase od 2. 9. 2020 do 4. 9. 2020.

Náklady za kurz sú hradené zo zápisného.

Žiaci sa zúčastnia rôznych indoorových a outdoorvých aktívít, preto je potrebné, aby si vzali vhodné oblečenie aj obuv na pobyt vonku, ale aj vo vnútorných priestorov v nepriaznivom počasí (potrebné sú prezúvky).

Aktivity budú prebiehať pod vedením  triednych učiteliek, školskej spirituálky a amerických lektoriek.

Cieľom tohto kurzu je prostredníctvom zábavných, pohybových a súťažno-zábavných aktivít podporiť vzájomnú komunikáciu, spoluprácu a integráciu účastníkov do skupiny.

Prosíme Vás, aby ste pri nástupe doručili triednym učiteľkám vysvedčenie z posledného ročníka 8. alebo 9., ktorý ukončilo Vaše dieťa.

• Informácie k začiatku školského roku 2020/2021

• Vážení rodičia, milí žiaci,

školský rok 2020/2021 začneme v utorok 1. septembra 2020 v tisovskom evanjelickom kostole Službami Božími so začiatkom o 15:00 hodine.

Vzhľadom na situáciu a v súlade s manuálom opatrení pre školy a školské zariadenia vydané MŠ SR v čase koronavírusu, je potrebné, aby ste dodržiavali nasledovné opatrenia:

Príchod do kostola:

Pri vstupe do kostola je povinnosť mať rúško a dezinfikovať si pri vchode ruky!

1) Žiaci 1. ročníka aj s rodičmi prídu do kostola bočným vchodom od tržnice o 14:30 hodine a sadnú si na určené miesto podľa pokynu triednych učiteliek, ktorým pri príchode odovzdajú vypísaný a podpísaný Zdravotný dotazník a vyhlásenie zákonného zástupcu žiaka alebo plnoletého žiaka pred nástupom do strednej školy.

2) Žiaci vyšších ročníkov prichádzajú do kostola vchodom a v časových intervaloch uvedených v tabuľke, odovzdajú svojim triednym učiteľkám Zdravotný dotazník a vyhlásenie zákonného zástupcu žiaka alebo plnoletého žiaka pred nástupom do strednej školy a sadnú si na presne určené miesto.

Trieda        Čas príchodu do kostola                  Vchod do kostola

2.A                     14:40                                        Bočný vchod od tržnice

2.B                     14:45                                        Bočný vchod od tržnice

3.A                     14:50                                        Bočný vchod od tržnice

3.B                     14:30                                        Hlavný vchod kostola

4.A                     14:35                                        Hlavný vchod kostola

4.B                     14:40                                        Hlavný vchod kostola

5.A                     14:45                                        Hlavný vchod kostola

5.B                     14:50                                        Hlavný vchod kostola

Absolventi          14:55                                        Hlavný vchod kostola

Prosíme žiakov, ktorí boli v termíne od 17. augusta 2020 do 31. augusta 2020 v zahraničí alebo sa zúčastnili hromadných podujatí, tak ako sú uvedené v zdravotnom dotazníku a nespĺňajú zdravotné kritériá pre nástup do školy, aby čo najskôr kontaktovali svoje triedne učiteľky.

3) Ubytovanie žiakov na školskom internáte SOŠ v Tisovci bude možné v utorok 1. septembra 2020 od 13:00 hod. Ubytovanie bude prebiehať za dodržiavania určitých hygienických podmienok. Pred nástupom na internát je potrebné priniesť vypísaný a podpísaný Zdravotný dotazník a vyhlásenie zákonného zástupcu žiaka alebo plnoletého žiaka pred nástupom do strednej školy. Bližšie informácie týkajúce sa ubytovania budú zverejnené do 28. augusta 2020.

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR zverejnilo dokument - Manuál opatrení pre stredné školy.

Škola pripravila interné pokyny pre žiakov, zákonných zástupcov a zamestnancov platné od 1.septembra 2020.

Pre tých, ktorí nemajú MS Word ale aj alternatíva pre ostatných Zdravotný dotazník a vyhlásenie zákonného zástupcu žiaka alebo plnoletého žiaka pred nástupom do strednej školy vo formáte editovateľného pdf.