•

• Evanjelické gymnázium v Tisovci bolo úspešné v 2. kole výzvy Ministerstva školstva vedy výskumu a športu Slovenskej republiky „Učitelia pre 21. storočie“ a získalo dôveru na zriadenie Regionálneho centra podpory učiteľov (RCPU) pre okresy Rimavská Sobota a Revúca.

Úlohou centier je zabezpečovať a školiť mentorov, ktorí základným školám pomôžu pri zavádzaní zmien vo vzdelávaní počas prechodu na nové kurikulum na regionálnej úrovni.

Hľadáme 12 (z toho 5 s maďarským jazykom) nadšených a inšpiratívnych pedagógov, ktorí sa neboja výziev, sú otvorení inováciám a majú predpoklady na podporu učiteľov formou mentoringu.

Prihlásiť sa môžete do 30. apríla 2023.

Prihláškou do výberového procesu je vyplnenie dotazníka na pozíciu mentora link:

(V prípade, že sa Vám po kliknutí na odkaz neotvorí formulár, tak skopírujte adresu odkazu.)

Vybraných uchádzačov pozveme na online pohovor a do 15. júna 2023 informujeme uchádzačov o výsledku výberového procesu.

Zmluvu s mentorom uzatvárame k 1. septembru 2023.

Ďakujeme Vám za spoluprácu a prajeme Vám úspechy vo Vašej práci.