• Spolu úspešnejší

• Naša škola sa opäť od 17. januára 2022 zapojila do programu Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Spolu úspešnejší 2“. ... viac info TU

• INEKO zverejnil aktuálny rebríček základných a stredných škôl

• Inštitút pre ekonomické a sociálne reformy INEKO zverejnil aktuálny rebríček základných a stredných škôl.

Naša škola si štandardne drží solídnu vzdelávaciu úroveň. V rebríčku hodnotenia gymnázií za školský rok 2020/2021 sme sa v rámci Banskobystrického kraja  umiestnili na štvrtom mieste.

Za nami skončili gymnáziá z väčších miest ako je Tisovec.    ... viac info TU

• Pozor, nezabudnite!!!

• Už budúci štvrtok Vás radi privítame na našom DOD.

Harmonogram zverejníme v najbližšej dobe a linky na online stretnutie pridáme v stredu 26.01.2022.

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

• Ôsmaci a deviataci pozor!  DOD 2022
          • Ôsmaci a deviataci pozor! DOD 2022

• Si žiakom 9. ročníka a ešte si sa nerozhodol kam na strednú školu, alebo si ôsmak a chcel by si sa stať gymnazistom o rok skôr? Hľadáš školu s kvalitným programom? Tak využi šancu a príď sa pozrieť na Deň otvorených dverí k nám:

Evanjelické gymnázium Tisovec – moderná a progresívna bilingválna škola.

Kedy: štvrtok 27.01.2022

Ako: online platforma ZOOM, linky budú zverejnené na stránke školy a facebooku v stredu  21.01.2022

Čo sa dozvieš?

• Predstavíme ti našu školu, jej hodnoty, aktivity, vízie
            • Upresníme termíny dokedy treba poslať prihlášky do školy a termíny prijímačiek
            • Informujeme ťa o požiadavkách na prijímacie skúšky
            • Spoznáš, čo všetko ťa čaká od prijímacích skúšok až k maturite
            • Budeš  vidieť ako prebieha školské vyučovanie
            • Priblížime ti vzdelávací program školy a jeho špecifiká – učebné predmety, workshopové aktivity
            • Predstavíme ti mimoškolské aktivity a projekty, na ktorých škola participuje
            • Vyskúšaš si rôzne aktivity s lektormi ANJ
            • Otestuješ sa pri simulovaných prijímacích skúškach
            • Ponúkneme ti možnosti stravovania a ubytovania
            • Predstavíme prácu Žiackej školskej rady
            • Odpovieme na tvoje zvedavé otázky...

Čo ponúkame?

• Kvalitné a moderné bilingválne vzdelanie
            • Hodnoty hodné morálneho človeka
            • Dôveru medzi aktérmi vzdelávania – žiak, učiteľ, rodič, zamestnanci školy
            • Podporu v individuálnom smerovaní každého žiaka

Tvoja veľká budúcnosť sa môže začať aj v našom malom Tisovci.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!